HomeNabídky Staň se královnou / králem našeho marketingu

Staň se královnou / králem našeho marketingu

MenSeek | Práce | Jihomoravský kraj | 24.01.2019

Ovládni naši marketingovou komunikaci! Jsme parta specialistů, nadšených pro personální marketing. Pomáháme firmám přitahovat a udržet správné lidi. Staráme se o jejich tzv. značku zaměstnavatele, tedy dobrou pověst na trhu práce. Pracujeme na unikátních projektech pro známé i méně známé firmy. Děláme spoustu úžasných věcí, ale nezbývá nám čas o tom nahlas mluvit. Chceme to zlepšit. Proto hledáme TEBE.

Náplň práce

Co všechno budeš dělat
Budeš koordinovat naše komunikační aktivity směrem k novým i stávajícím zákazníkům. Od nuly začínat nebudeš, neboj. Našemu marketingu se věnujeme, ale chceme to dělat lépe a systematicky. Sám/sama na to taky nebudeš. Do komunikace jsou zapojeni všichni členové našeho týmu. Tvým úkolem bude:
  • psaní článků pro náš blog a časopis + publikování
  • tvorba případových studií společně s kolegy projekťáky
  • správa profilů a skupin na sociálních sítích – FB, IN, IG
  • příprava e-mailových newsletterů
  • pomoc při organizaci workshopů pro personalisty
  • příprava marketingových materiálů: prezentace, tiskoviny, e-booky
  • sběr dat a analýza efektivity probíhající komunikace
  • sledování trendů v oboru, průzkumy, rešerše
  • návrhy témat pro další komunikaci
  • spolupráce na projektech pro naše zákazníky

Požadavky

Jak si tě představujeme
Představujeme si tě jako pozitivně myslícího člověka se smyslem pro humor. Měl/a bys mít bystrou hlavu plnou nových nápadů. A bude fajn, když náš obchodně – kreativní tým obohatíš o nějaké nové dovednosti. Dále pak:
  • student VŠ posledních ročníků (4,5)
  • možností pracovat alespoň na ½ úvazku
  • vztah k marketingové komunikaci, případně personalistice
  • AJ na úrovni „domluvím se, když je třeba“
  • přirozené komunikační schopnosti
  • pozitivní vztah ke psaní; je to součástí naší práce
  • dovednosti typu úprava fotografií, jednoduché grafické práce
  • chuť kreativně uvažovat a hledat nová řešení
  • trochu toho analytického myšlení; budeme sledovat data a vyhodnocovat, co a jak funguje
  • smysl pro estetiku a cit pro detail
  • kdyby náhodou: fotografování, tvorba videa, animací – cokoliv z toho se může hodit

Odměny a benefity

Co ti za to nabízíme
Nabízíme ti hlavně smysluplnou práci, dobrý tým a férové vedení. Dále možnost zapojit se do projektů pro velmi zajímavé a známé společnosti. Hodně se toho naučíš.
Jako malá firma se v odměnách nemůžeme rovnat korporacím, přesto dokážeme členy týmu dobře odměnit.

  • pravidelná měsíční odměna (ze začátku podle počtu hodin, později měsíční fix)
  • bonus za nově získané zakázky
  • flexibilní pracovní doba a možnost práce „na dálku“
  • pracovní místo v klidné části „Žabin“ v Brně
  • zařízené pracovní místo vč. notebooku (možno BYOD)
  • zázemí kuchyňky s dostatkem kávy a čaje
  • kreativní a relaxační místnosti a miniwellness
  • každé pondělí na poradě domácí pečivo nebo ovoce
  • 1x za ¼ roku malou párty na závěr čtvrtletní porady
  • možnost kariérního růstu na pozici Projektový manažer/ka
  • dárek na uvítanou :-)

Tak neváhej a ozvi se nám. Potkáme se u nás a všechno probereme. Třeba u kávy nebo čaje :-)

parkování bez problémů parkování bez problémůvolno při narození potomka volno při narození potomkarelaxační zóna relaxační zónahome office kdykoliv home office kdykolivjídlo nebo pití zdarma jídlo nebo pití zdarmaneomezená dovolená neomezená dovolenáatraktivní lokalita atraktivní lokalitavolno během dne volno během dne

MenSeek

6 zaměstnanců 1 nabídka práce

Pracujeme na tom, aby více lidí milovalo svou práci a méně jich bylo bez ní. Jsme specialisté na personální marketing a employer branding.