HomeNabídky TECHNOLOG PROJEKTANT MONTÁŽNÍCH LINEK

TECHNOLOG PROJEKTANT MONTÁŽNÍCH LINEK

Rádi byste uplatnili své zkušenosti v úspěšné dynamické mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti z oblasti automatizace, stavby či plánování nových montážních linek, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Instalace a úpravy montážních linek v souladu s rozvojem LED technologií
  • Tvorba specifikací pro montážní zařízení nových výrobních linek
  • Stanovení montážních postupů a tvorba výrobní dokumentace
  • Posuzování technické části nabídek na nové stroje a zařízení z hlediska LED technologií
  • Podílení se na kalkulaci nových projektů
  • Rozjezd výroby na montážních linkách
  • Optimalizace výrobních toků a zařízení
  • Komunikace se zákazníkem a dodavatelem zařízení
  • Komunikace s TS a sériovou technologií
  • Účast při tvorbě FMEA a PQP

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické výhodou)
  • Praxe v automobilovém průmyslu výhodou
  • Pokročilá znalost AJ podmínkou (znalost NJ výhodou)
  • Časová flexibilita
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Zodpovědnost

  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti využívající moderní technologie
  • Možnost odborného růstu a osobního rozvoje
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Podpora při relokaci
  • Firemní benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Možnost využití pružné pracovní doby
  • Bezplatné odborné vzdělávání
To nezní špatně, co říkáte? Pošlete nám svůj profesní životopis v češtině i angličtině a pojďte zúročit své znalosti a um k nám. Těšíme se na Vás!

Zajímavé benefity

cafeteria systém cafeteria systém

Automotive Lighting

2350 zaměstnanců 45 nabídek práce

Vyrábíme a vyvíjíme světlomety pro top automobilky.

V čem jsme jedineční