HomeNabídky Test Engineer

Test Engineer

Valeo | Práce | Hlavní město Praha | 25.10.2019

Jsme světovým dodavatelem pro automobilový průmysl a jsme partnerem pro všechny výrobce automobilů po celém světě. Své uplatnění u nás najdou špičkoví odborníci, ale i absolventi. Již 90 let probíhají inovace v oblasti automobilového průmyslu. Objevujte s námi, jakým směrem se budou nadále ubírat. Podílejte se na vývoji a výrobě systémů pro auta budoucnosti.

Náplň práce

  • Specifikovat, plánovat, provádět a analyzovat systémové testy
  • Vytvářet validační strategii
  • Spojovat systémovou specifikaci a specifikaci s požadavky na testování
  • Provádět počáteční spuštění systému včetně integračních testů
  • Vyvíjet systémové analýzy a nástroje pro testování systému
  • Analyzovat problémy - interně a externě
  • Prezentovat systémové testy pro interní i externí zákazníky
  • Vytvářet aplikační pokyny
  • Organizovat a provádět systémové testy
  • Spolupracovat na specifikaci požadavků na systém a na analýze požadavků
  • Spolupracovat s týmem při vytváření požadavků na mechaniku, hardware a software v úzké spolupráci s ostatními odděleními

Požadavky

  • VŠ v oboru softwarového inženýrství, informatiky, elektronického inženýrství nebo ekvivalentu
  • Znalost procesu vývoje softwaru
  • Komunikativní angličtinu slovem i písmem
  • Znalost CANOE, Canalyzer, Labview výhodou
  • Zkušenost s testováním systémů nebo zkušenost v automobilovém průmyslu výhodou
  • Velmi dobrou znalost programování v C, C ++ na μC nebo DSP výhodou
  • Orientaci na kvalitu
  • Inovativní a kreativní myšlení
  • Řidičský průkaz B

Odměny a benefity

  • 6 týdnů dovolené
  • možnost pracovat z domu
  • Penzijní připojištění
  • Pravidelné bonusy na měsíční a půlroční bázi
  • Podpora mobility
  • Příspěvky na relaxační a sportovní aktivity
  • Budete mít možnost vidět celý proces vývoje na jednom místě –od nápadu po konečný produkt (např. automatické parkování)
  • Profesní rozvoj – investice do technických a jazykových školení
  • Jsme přímo v Praze na metru a disponujeme velkým parkovištěm
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti v nadnárodním týmu
  • Práci se špičkovými technologiemi v automobilovém průmyslu
  • Spolupráci s ostatními vývojovými centry

dovolená navíc dovolená navícparkování bez problémů parkování bez problémůvolno při narození potomka volno při narození potomkafiremní posilovna firemní posilovnarelaxační zóna relaxační zónahome office kdykoliv home office kdykolivvzdělávaní na míru vzdělávaní na míru

Valeo

4500 zaměstnanců 6 nabídek práce

Smart technology for smarter cars.