HomeNabídky Tester

Testování SW pro vás není jen obyčejné klikání, ale odhalování bugů berete jako dobrodružství? Dokážete najít bugy i tam, kde je ostatní vůbec nezaregistrují? Láká vás do budoucna posun do oblasti test analýzy? Máme jeden z největších týmů QA specialistů v ČR. Přidejte se k nám!

Tester

Náplň práce

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​testování SW dle připravených test scénářů i free testing
  • příprava test scénářů
  • práce s testing nástroji
  • dokumentace chyb

Požadavky

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • praxe s aktivním testováním SW
  • dobrá znalost MS Office
  • výhodou znalost XML, SQL
  • samostatnost, logické uvažování, analytické schopnosti, flexibilita
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • ČJ/SJ, alespoň pasivně AJ
  • jedná se o práci na plný úvazek, nelze ji vykonávat brigádně nebo na částečný úvazek

Odměny a benefity

CO NABÍZÍME?
  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách​
  • zázemí moderních kanceláří
  • zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

dovolená navíc dovolená navícergonomický nábytek ergonomický nábytekrelaxační zóna relaxační zónajídlo nebo pití zdarma jídlo nebo pití zdarmamísto pro meditaci místo pro meditacikarta MultiSport karta MultiSportatraktivní lokalita atraktivní lokalitasicks days sicks daysvzdělávaní na míru vzdělávaní na míru

Cleverlance

600 zaměstnanců 5 nabídek práce

Naší doménou je sice IT, ale technologie samy o sobě nedokážou nic. Uvědomujeme si, že nejdůležitější hodnotou dobře fungující firmy jsou lidé.