HomeNabídky Traffic Manager – digital agentura

Traffic Manager – digital agentura

V kvalitní agentuře bývá práce tolik, že se bez dobrého traffic managera neobejde. A my si za tím, co QUB dokázal, opravdu stojíme. Potřebujeme k sobě profesionála, který dobře ví, za kým s jakou prací jít, kde hoří termíny a kdo má náhodou prostor vypomoci jinde, nebo kde a za kolik se dá sehnat super fotka a spolehlivý dodavatel videa. Tu / toho, co nás dokáže vyslechnout, a přitom stíhá i chápat a zacílit na skutečné potřeby zákazníka. Pokud se máte pocit, že jste na tuhle roli ta pravá osoba, budeme rádi, když se nám ozvete.

CO VÁS ČEKÁ?

budete přebírat a kontrolovat zadání zakázek od obchodníků a následně spolupracovat s konzultantem CLV a zástupci zákazníka zadání
ve vaší kompetenci bude koordinace komunikace mezi obchodníky, zákazníkem a dále pak kreativou a interaktivou, případně dalšími účastníky projektu
budete odpovědná/ý za organizaci práce v rámci kreativního oddělení po dohodě s nadřízeným a budete mít přehled o vytíženosti jednotlivých členů týmu
čeká vás aktivní spolupráce při sestavování projektového plánu agentury
budete participovat na přípravě grafických vizuálů a na prezentacích řešení pro produkty a služby zadavatelům, která budou funkční, smysluplná a řešící jejich problém a skutečné potřeby jejich koncových zákazníků
vaší pracovní náplní bude organizace, plánování a projektové řízení klientských kampaní
budete koordinovat a kontrolovat splnění a průběh dodávky požadovaných výstupů v dohodnutých termínech a kvalitě
na vás bude zajištění kontaktu s externími dodavateli (fotobankami, studii, kreativními agenturami apod.) pro dodávku dílčích prací
budete mít pod palcem rozpočty, podklady pro objednávky a smlouvy, dohled nad fakturací - na vás bude zapojení do projektů a kontrola práce a termínů u subdodavatelů
čeká vás spolupráce na přípravě prezentací (ppt, makety, boardy…)
budete zajišťovat potřebné informace a materiál pro přípravu konceptů a prezentací
projektový reporting bude vaším denním chlebem

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?

na této pozici zúročíte své dosavadní zkušenosti v digitální agentuře a realizací webových projektů, včetně řízení vývojářů a designerů
měl/a byste se orientovat a mít cit pro design
výborné organizační, prezentační a komunikační schopnosti jsou podmínkou pro úspěšné zvládnutí této role, stejně jako samostatnost a spolehlivost
měl/a byste být týmovým hráčem, avšak u toho nezapomínat na svou skutečnou roli v týmu
bez dávky pozitivního myšlení, schopnosti dotahovat věci do konce a jisté dávky asertivity se neobejdete
podmínkou je také vaše výborná znalost ČJ a AJ

CO NABÍZÍME?

QUB digital funguje jako nezávislá digitální agentura, využívající zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
prostor pro samostatnou a kreativní práci
u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
otevřené a přátelské prostředí
podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra
mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
občerstvení na pracovišti, relaxační místnost
benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

relaxační zóna relaxační zónajídlo nebo pití zdarma jídlo nebo pití zdarmamísto pro meditaci místo pro meditacikarta MultiSport karta MultiSportatraktivní lokalita atraktivní lokalitasicks days sicks daysvzdělávaní na míru vzdělávaní na míru

Cleverlance

600 zaměstnanců 9 nabídek práce

Naší doménou je IT. Technologie ale samy o sobě nedokážou nic. Uvědomujeme si, že nejdůležitější hodnotou dobře fungující firmy jsou lidé.