HomeNabídky Trainee v SCM

Trainee v SCM

Náplň práce

Co vás čeká?
Absolvování ročního programu u naší společnosti, kde se budete moci podrobně seznámit s jejím prostředím, fungováním, výrobou a vývojem nových produktů.
Pod vedením zkušených manažerů budete aktivně zapojeni do práce v týmu na inovacích současných procesů oddělení plánování, logistiky či operativního nákupu, vše formou aktivního zapojení do projektů a plnění individuálních rozvojových plánů. Díky tomu budete intenzivně pracovat na rozvoji svých odborných dovedností a znalostí a na svém osobním profesním růstu.

Požadavky

  • hledáme technicky orientované studenty posledních ročníků VŠ / absolventy max. 1 rok po ukončení studia se zaměřením na řízení zakázek a plánování výroby
  • logické myšlení a schopnost chápat výrobní a logistické procesy
  • schopnost rychle se orientovat a učit se novým věcem, sebemotivaci
  • ochotu a chuť se neustále vzdělávat
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • znalost německého jazyka

  • výbornou příležitost pro nastartování pracovní kariéry a zkrácení přechodu z univerzity do praxe
  • velmi zajímavou a kvalifikovanou práci v prosperujícím moderním mezinárodním koncernu
  • odpovídající mzdové ohodnocení, včetně dalších benefitů (př. 13. plat, dodatková dovolená, další vzdělávání, firemní akce, stáže v zahraničí, …)

Zajímavé benefity

V čem jsme jedineční