HomeNabídky Webový vývojář Brno

Webový vývojář Brno

Jsme rychle rostoucí softwarová společnost, která chce zhmotňovat vize svých klientů. Zaměřujeme se především na kvalitu, dobré vztahy a skvělé lidi, kteří společnost tvoří. Našim klientům poskytujeme především vývoj webových a mobilních aplikací. Do našeho webového týmu nyní hledáme vývojáře, který nám pomůže s tvorbou aplikací na vlastním rozšířitelném CMS systému.

Náplň práce

  • tvorba nových a zajímavých webů pro klienty
  • rozšíření a správa interních projektů

Požadavky

  • zkušenost s webovým vývojem
  • znalost PHP, MVC framework výhodou (pracujeme s Yii2)
  • znalost front-end technologií (HTML5, Bootstrap, jQuery, stylování pomocí SCSS výhodou)
  • umět číst dokumentaci
  • porozumět kódu a nebát se hledat chybu (např. pomocí Xdebug)
  • chuť učit se a vzdělávat se v nových technologiích
  • příjemné a přátelské vystupování
  • schopnost samostatně pracovat a řešit problémy

Odměny a benefity

  • pomoc zkušeného vývojáře, pokud to bude potřeba
  • zajímavé projekty pro malé různorodé firmy, ale i větší a známé společnosti
  • flexibilní pracovní dobu (klidně zkrácený úvazek, vše je na domluvě)
  • finanční ohodnocení podle zkušeností a výsledků
  • možnost home office
  • příjemné pracovní prostředí
  • nové kancelářské prostory v centru Brna
  • pohodový kolektiv mladých lidí
  • benefity jako karta multisport a časté teambuildingy

home office kdykoliv home office kdykolivvolno během dne volno během dne

Jsme softwarová společnost, která chce zhmotňovat vize svých klientů.