HomeNávody firma Pořádání událostí

V. Pořádání událostí

Potkejte vaše přiznivce naživo. Události jsou skvělým místem k tomu, jak se lépe poznat. A také k tomu, jak prezentovat vaši značku zaměstnavatele pomocí zajímavého zážitku. Pořádejte exkurze, workshopy, přednášky, soutěže, ale třeba i kulturní akce nebo párty. My vás v tom rádi podpoříme.

1. Vytvoření nové události

​V uživatelském menu klikněte na Naše události a poté na tlačítko Přidat událost.

Vyplňte Název události. Stejně jako u novinek buďte kreativní. Název společně s obrázkem rozhoduje o tom, zda si uživatelé vaší události všimnou a zda je zaujmete.

Poté zadejte datum začátku a konce události. Pokud se jedná o jednodenní akci, uveďte stejné datum.

Poznámka: Počet událostí, které můžete publikovat, není nijak omezen. Publikujte ale pouze události, které se pojí s vaší společností, které skutečně pořádáte.
Obr. 1: Tlačítko pro vytvoření události
Obr. 2: Událost - název a záhlaví (klikněte)
Dále vyberte region a obor, do kterého událost spadá.​
  • vyberte ten region, ve kterém se událost koná; konkrétní místo upřesníte pozděli při popisu události
  • vyberte obor; můžete vybrat více oborů

Nahrajte atraktivní obrázek, který se pojí s vaší akcí
  • použijte fotografii z akce, které se již konala
  • a nebo něco vtipného, s trochou nadsázky :-)
Pokud nemáte vlastní vhodné obrázky, zkuste fotobanku. Vždy je lepší nějaký obrázek, než žádný. Připomínáme, že máte použít JPG optimalizované pro web o šířce 950 px.
Nyní vytvořte vlastní text pozvánky na událost.
  • text náhledu - jak správně tušíte, tento text se zobrazí na kartičce náhledu v seznamu událostí; zkuste se vejít na 2, max. 3 řádky
  • perex - tento výraznější text se zobrazí v detailu události pod náhledovým obrázkem; snažte se vystihnout podstatu celé akce a zaujmout tak vhodné účastníky
  • hlavní text - nyní se můžete více rozepsat; popište akci, program, výhody pro účastníky, vyvarujte se slohových prací, používejte odrážky

Pro připomenutí: pokud kopírujete text z Wordu, používejte starou známou kombinaci CTRL + SHIFT + V
Obr. 3: Editace popisu události
Obr. 4: Náhled publikované události

2. Náhled a publikování

 

Před zveřejněním nové událostidoporučujeme zobrazit si její náhled. Postup je stejný jako u nabídek spolupráce a novinek.

  • ​datum Publikovat do uveďte do minulosti ("včera" je dostačující)
  • potvrďte kliknutím na tlačítko Uložit
  • kliknutím na tlačítko Náhled zobrazíte vaši událost v novém okně
Pokud jste se svým dílem spokojeni, vymažte datum v poli  Publikovat do a znovu uložte. Hotovo, vaše nová událost čeká na první návštěvníky.

Poznámka: Stav události (publikováno / skryto) signalizuje opět ukazatel v pravém horním rohu obrázku na kartě události. Oranžová = skryto, zelená = publikováno.
Obr. 5: Náhled události a publikování

3. Reakce od zájemců


Zájemci o spolupráci mají k dispozici kontaktní formulář. Ten je umístěn v modrém pruhu dole pod popisem události. 
Reakce od zájemců o událost vám budou chodit na kontaktní e-mail, který jste zadali při úvodním nastavení vašeho účtu. Pokud chcete, aby reakce chodily jinam, změňte tento e-mail nebo přidejte další.

Reagovat na událost mohou i neregistrovaní uživatelé. V takovém případě vám není k dispozici jejich profil, ale pouze jejich kontaktní e-mail.

Upozornění: nevkládejte žádné vaše kontaktní údaje do popisu události. Veďte uživatele k tomu, aby reagovali přes kontaktní formulář.
Obr. 6: Formulář pro zájemce
Svět není jen digitální. Pořádejte zajímavé události a potkávejte se s vašimi příznivci v reálném světě. Vytvoříte silnější vztahy a vzájemně se obohatíte o nové zkušenosti.

Máte nějakou otázku?

Napište nám na podpora@jobfairs.eu, děkujeme.

Následuje: Publikování článků