Ohromte své publikum

HomePlus na 30 dní zdarma

Jste u nás na Jobfairs.eu nový? Užijte si balíček Plus na 30 dní naplno a ZDARMA. Vyzkoušejte veškeré možnosti, které Vám náš portál nabízí. Ukažte se studentům a budoucím absolventům v tom nejlepším světle. A komunikujte s nimi bez omezení!

Co všechno získáte?

Atraktivní rozšířený firemní profil

Na vzhledu záleží. Vytvořte si atraktivní profil s rozšířenými možnostmi. Jak takový profil vytvořit vám pak mohou pomoci naše návody. Kompletní seznam výhod, které vám přináší rozšířený profil, naleznete zde.

Neomezený počet nabídek spolupráce

Během 30 testovacích dní můžete zveřejnit současně tolik nabídek spolupráce kolik chcete. Sháníte brigádníka, čerstvého absolventa nebo chcete nabídnout k vypracování například diplomku? 

Obrázky a videa v nabídkách

Říká se, že obrázek je za 100 slov a video za 1000. Využijte multimediálních možností přímo v nabídkách spolupráce. Oživte vaše nabídky tak, aby zaujaly ty správné uchazeče o spolupráci.

Vkládání novinek

Vše je o komunikaci. V rámci balíčku na 30 dní zdarma vyzkoušejte veškeré komunikační moduly, které Jobfairs.eu nabízí. V modulu novinky můžete rychle prezentovat zajímavosti z vaší firmy.

Pořádání událostí

Den otevřených dveří, náborový den nebo konference? Veškeré události můžete sdílet v rámci modulu Události. Přilákejte potenciální zaměstnance. Potkejte se s nimi na živo.

Publikování článků

Zajímavý obsah je to, co dnešní uchazeče přitahuje. Napište zajímavý článek o vašem podnikání. Spojení vaší firmy se zajímavým obsahem je ideální cesta k získání mladých talentů.

Vyzkoušejte Jobfairs.eu na 30 dní zdarma a bez závazků

Napište nám ještě dnes a obratem se s vámi spojí některý z našich konzultantů. Security code

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.