Podpořte uplatnění svých absolventů

Home

Univerzity vysílají do světa tisíce absolventů. Ti jsou vybaveni více či méně teoretickými znalostmi. Ale šedivá je teorie a zelený strom praxe. Teoretické znalosti ve spojení s praxí znamenají základní stavební kámeny, na kterých už musí každý sám budovat svoji kariéru. Pomáhejte svým studentům vytvářet co nejpevnější a nejkvalitnější stavební kameny spolu s námi. Projekt Jobfairs.eu umožní studentům vaší univerzity snadnou a rychlou komunikaci s firmami, získání praktických zkušenostní a aktivní zapojení do pracovního života.

Jobfairs vám to usnadní

univerzita.png
Prezentujte vaši instituci

 
Nechte váš profil ožít aktivní prezentací aktuálních událostí, obrázků a novinek.

ruka.png
Nabízejte studentům praxi


Poskytněte vašim studentům a absolventům nový komunikační kanál na pracovním trhu.

potreseni.png
Získávejte nové partnery


Zveřejňujte nabídky spolupráce pro firmy a získávejte v nich partnery pro dlouhodobou spolupráci.

 

Co vám Jobfairs nabízí


Atraktivní profil


Sami aktivně přizpůsobujete náplň profilu, kdykoliv si můžete zveřejněné informace zkontrolovat, změnit je a aktualizovat.
  • prezentovat se můžete kromě psaného textu také pomocí loga, obrázků, videí a vašich barev
  • pro rychlejší orientaci můžete také zmínit v jakém kraji působíte a jaké obory se dají na vaší univerzitě/fakultě studovat a poskytnout na vaši instituci i přesnou adresu
  • dále máte prostor vyjádřit další informace o vás, v celkem 5-ti blocích
lifesaver.png


Komunikační systém


Bariéra mezi akademickou půdou a pracovní realitou bývá někdy nepřekonatelná. Komunikace má vést ke spolupráci a společnému cíli, tedy k uplatnění akademicky vzdělaných jedinců na poli pracovním. Komunikovat můžete pomocí:
  • událostí - dejte včas vědět o událostech z vašeho akademického života, co se u vás stalo, právě se děje nebo se chystá. Na druhé straně vás Jobfairs pomocí přehledu událostí upozorňuje to, jaké akce probíhají, případně do kterých se zapojit.
  • novinek - sdělujte na pravidelné bázi aktuální informace. Během akademického roku se toho děje spousta. Využijte Jobfairs a všechny o tom informujte.
  • článků - publikujte zajímavosti, odborné věci, úspěšné práce vašich studentů nebo články z výzkumné činnosti vašíuniverzity/fakulty

Stejně tak se vy můžete dozvědět, co se děje u ostatních na Jobfairs - jaké jsou nové firmy, se kterými by šla navázat komunikace a jaké jsou jejich aktuální nabídky neboli po čem trh práce touží.Katalog služeb


Nezapadněte do šedých memoárů, buďte univerzitou, která je vidět, na které to žije a každý tam chce studovat. Oslovujte zároveň firmy s nabídkou vzájemné spolupráce a získávejte v nich dlouhodobé partnery, kteří tak mohou nacházet cestu k vašim studentům již v době studia.
  • můžete nabízet firmám spolupráci na nejrůznějších projektech, oslovovat je a navázat dlouhodobou komunikaci
  • nabízet můžete i spolupráci na zajímavých workshopech, konferencích či veletrzích
  • o všem dejte včas vědět

 

3 kroky k oživení vaší prezentace

pristup.png
Získejte přístupové údaje

 
Všechny profily univerzit a jejich fakult již existují, ale zatím spí. Probuďte je tím, že získáte přístupové údaje a profil necháte ožít.

update.png
Vytvořte obsah profilu


Využijte možnosti nové prezentace. Používejte obrázky, videa a infografiku. Napište o sobě pravdivé, ale zajímavé informace.

komunikace.png
Začněte komunikovat


Spolupráce je založená na komunikaci. Získávejte strategické partnery a vzájemně si pomáhejte. Možností je několik.

 

Jsme tu pro vás

Pro rychlou pomoc můžete využít livechat, volat na 515 535 593 nebo psát na info@jobfairs.eu