HomeUdálosti Automatizované testování pomocí nástroje Selenium II

Automatizované testování pomocí nástroje Selenium II

Cleverlance | 14.03.2019 | Hlavní město Praha

Už víme, co je nástroj Selenium a jak se používá pro automatické testování webových aplikací. V této hodině budeme více procvičovat vyhledávání elementů v HTML stránce pomocí Lokátorů a psaní verifikační části testu. Ukážeme si, jak otestovat části stránky, kde se data načítají asynchronním způsobem. Budeme pokračovat v testování CRM aplikace z minulé lekce a napíšeme si testy v Javě.

S sebou vlastní počítač s prohlížečem Chrome, nainstalovaným Java JDK a IntelliJ IDEA (návod jak na to pošleme).

Přednáší Pavel Gloss. Cena: 400 Kč.

Školení jsou otevřená odborné veřejnosti po registraci.
Účastnický poplatek je splatný fakturou. Pro přihlášení prosím zaklikněte, že se zúčastníte ("going") a pošlete nám e-mail na edu@cleverlance.com.
Cleverlance logo

Cleverlance

600 zaměstnanců 4 nabídky práce

Naší doménou je IT. Technologie ale samy o sobě nedokážou nic. Uvědomujeme si, že nejdůležitější hodnotou dobře fungující firmy jsou lidé.

Nejbližší události

05.10.2020

Mezinárodní strojírenský veletrh

Výstaviště Brno| Jobfairs.eu

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 660 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 50 % vystavovatelů a 16 % návštěvníků

 

Více zde

09.10.2020

Job Fair MSV 2020

BVV| Jobfairs.eu

Dokončujete školu a hledáte práci v technickém oboru s dobrou kariérní perspektivou? Nebo chcete ještě během studia získat zajímavou praxi, stipendium a naučit se novým věcem? Navštivte Job Fair MSV v Brně. Více zde

Máš zájem o tuto událost? Tak neváhej a napiš.
Registrovaný uživatel se dozví o každé nové události. Zaregistrujte se