HomeUdálosti Soutěž Středoškolák roku 2019

Soutěž Středoškolák roku 2019

Jobfairs.eu | 24.05.2019 | Hlavní město Praha

Již popáté ocení organizace ProStředoškoláky.cz studenty, kteří jsou výjimečně aktivní v mimoškolních činnostech. Minulé ročníky přinesly již více než 1000 příběhů středoškoláků, kteří na sobě usilovně pracují a současně se snaží změnit i své okolí.


Jak celá soutěž probíhá?

Do 18. května mají středoškoláci možnost se registrovat na webových stránkách soutěže. Ve formuláři uvedou aktivity, kterých se zúčastnili a úspěchy, kterých v nich dosáhli. Po ukončení hlasování porotci z řad organizátorů soutěže pečlivě vyberou TOP 25 nejaktivnějších středoškoláků. Tito studenti na přelomu května a června zamíří na seznamovací víkendové setkání. Cílem celé akce je vytvořit jedinečnou komunitu těch nejaktivnějších studentů z celé České republiky.

Vrcholem soutěže bude pondělí a úterý 24. – 25. června, kdy proběhne v Praze vzdělávací Akademie pro 65 nejúspěšnějších účastníků a slavnostní vyhlášení soutěže. Těm nejlepším budou předány ceny v hodnotě více než 100 000 Kč.

Dále jsme pro středoškoláky, ale i učitele a veřejnost připravili nejucelenější a největší informační portál o mimoškolních aktivitách v České republice. Na našem webu jsme shromáždili více než 300 tuzemských a zahraničních mimoškolních aktivit.

Odkaz na web soutěže: www.prostredoskolaky.cz/soutez
Jobfairs.eu logo

Jobfairs.eu

6 zaměstnanců

Získej skvělou práci, díky pestré praxi!

Nejbližší události

30.05.2019

​Business analýza prakticky

Voctářova 2500/20a, 180 00 Praha| Cleverlance

​Business analýza prakticky Více zde

30.05.2019

Job Day Hodonín VIII.

KD Hodonín| Jobfairs.eu

Přijďte se mrknout na již 8. veletrh pracovních příležitostí v Hodoníně! Více zde

Máš zájem o tuto událost? Tak neváhej a napiš.
Registrovaný uživatel se dozví o každé nové události. Zaregistrujte se