HomeUdálosti Testing Clever Akademie

Testing Clever Akademie

Cleverlance | 18.02.2019 | Hlavní město Praha | Praha

Litujete, že jste nešli studovat IT? Už nemusíte - s naší testing akademií můžete první krok do tohoto zajímavého a lukrativního světa udělat už v únoru.

Testing Clever Akademie se koná ​ 

18. - 22. 2. 2019. 

Chcete vědět, jestli máte nadání stát se testerem? Zkuste najít co nejvíce chyb v následujícím screenshotu a v případě zájmu o účast napište na e-mail lucie.kalousova@cleverlance.com, kolik a jakých chyb jste našli. A nezapomeňte přiložit své CV! 
 

tca.png

 

Jak to probíhá?

Pokud vás možnost zúčastnit se akademie zaujala, není nic jednoduššího, než číst dál.

První kontakt s námi proběhne přes HR. Motivace a předpoklady jsou velice podstatné pro další bod a tím je závazná pozvánka na Testing Clever Akademii. Tak se stanete účastníkem a my vás pod vedením expertů – našich zkušených kolegů a kolegyň – naučíme vše, co potřebujete k profesi testera či testerky.

Během týdenního kurzu se seznámíte s metodikou, SQL a databázemi, analýzami a základními testovacími technologiemi. V poslední den si vaše nově nabyté znalosti vyzkoušíme. Pro ty nejúspěšnější máme připravenou pracovní pozici na HPP v Praze a navíc naši tři nejlepší absolventi získají jako bonus finanční odměnu v hodnotě 4, 6 a 10 tisíc korun. Pracovní nabídky nejsou omezené počtem, ale odvíjejí se od vaší pracovitosti a schopností.

 

Testing akademie

 

Naší doménou je sice IT, ale technologie samy o sobě nedokážou nic. Uvědomujeme si, že nejdůležitější hodnotou dobře fungující firmy jsou lidé.

Nejbližší události

19.01.2019

Den otevřených dveří - Masarykova Univerzita

Masarykova Univerzita| Jobfairs.eu

Masarykova Univerzita tedy MUNI a její fakulty si pro vás v průběhu prosince 2018 až únoru 2019 připravily Dny otevřených dveří. Více zde

22.01.2019

Gaudeamus Praha 2019

PVA EXPO PRAHA-LETŇANY| Jobfairs.eu

Gaudeamus Praha 2019
Vezmi budoucnost do svých rukou! Více zde

Máš zájem o tuto událost? Tak neváhej a napiš.
Registrovaný uživatel se dozví o každé nové události. Zaregistrujte se