HomeUdálosti Veletrh pracovních příležitostí ČZU

Veletrh pracovních příležitostí ČZU

Česká zemědělská univerzita v Praze | 27.02.2020 | Hlavní město Praha | Česká zemědělská univerzita v Praze

Veletrh pracovních příležitostí je workshop, na kterém se setkávají studenti a absolventi Provozně ekonomické fakulty (PEF) a zástupci významných českých i nadnárodních firem.

Termín konání: čtvrtek 27. 2. 2020, 10:00 – 15:00 hod
Místo konání: Menza ČZU, Kamýcká 129, Praha – Suchdol, 165 00

Máte možnost se zde setkat se zástupci 27 společností z oboru bankovnictví a pojišťovnictví, právních služeb, finančnictví, IT, státní správy, mobilních operátorů, obchodních řetězců, automobilového průmyslu nebo Velké 4. 

Firmy představují letošním i budoucím absolventům PEF širokou nabídku pracovních míst na různé typy pracovních poměrů, seznamují studenty s trainee programy, které aktuálně pořádají a s dalšími možnostmi spolupráce.

Zástupci společností mají příležitost podělit se se studenty o cenné zkušenosti z praxe a případně si vybrat nové talentované spolupracovníky.

Studenti mají možnost osobně se setkat a pohovořit si se zástupci jednotlivých firem, porovnat jejich pracovní nabídky, získat cenné rady, informace a především kontakty, díky kterým zvyšují svoji šanci uplatnění na trhu práce.

Jaké firmy potkáte?

Accenture, Adastra, s.r.o., Atlas Copco s.r.o., Agentura pro podnikání a inovace, BDO Group s.r.o., BluePool s.r.o., Colosseum, a.s., Concur (Czech) s.r.o., Generali Česká pojišťovna, ČSOB, Komerční banka, Reiffeisenbank a.s.,Exxon Mobil BSC Czechia s.r.o., Johnson & Johnson, Kaufland Česká republika v.o.s., , KPMG Česká republika, LEGO Production s.r.o., Mazars s.r.o., Ministerstvo zahraničích věcí České republiky, Partners Financial Services, a.s., Rödl & Partner, SITA Information Networking Computing B.V.
ŠKODA AUTO a.s., TPA Audit s.r.o., Vodafone Czech Republic, a.s., VoZP ČR, ZARA Česká republika, s.r.o.

Nejbližší události

Máš zájem o tuto událost? Tak neváhej a napiš.
Registrovaný uživatel se dozví o každé nové události. Zaregistrujte se