HomeNabídky Javascript Developer

Javascript Developer

Náplň práce

Do vývojářského týmu v Hradci Králové, OlomouciOstravě hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici JavaScript Developer. Pozice je vhodná pro zkušenější vývojáře i pro absolventy, kterým nechybí nadšení a mají zkušenost se zajímavým projektem (i školní).

Náplň práce:

  • vývoj frontend webových aplikací založených na JavaScriptu
  • příležitostný vývoj backend aplikací založených na JVM (Java Virtual Machine)

Požadavky

  • dobrá znalost Javascript, znalost TypeScript je velkou výhodou
  • znalost HTML (ideálně HTML5), CSS
  • znalost principů reaktivního programování je výhodou
  • znalost Java EE výhodou
  • ochota a schopnost učit se novým technologiím
  • samostatnost, odpovědnost
  • technická AJ
  • praxe v oboru 2 roky nebo přesvědčivý projekt
  • hledáme vývojáře, nikoliv kodéry!

Odměny a benefity

vzdělávání a profesní rozvoj
práce s nejnovějšími technologiemi
placené přesčasy
5 týdnů dovolené a další bonusová dovolená
volná pracovní doba
homeoffice
Cafeterie
stravenky
příspěvek na penz. a živ. pojištění
skvělý tým

Zajímavé benefity

cafeteria systém cafeteria systémjídlo nebo pití zdarma jídlo nebo pití zdarmavolno během dne volno během dne

Vyvíjíme software, který inspiruje svět

Máš zájem o tuto nabídku? Reaguj ihned a zvyš svou šanci.
Jako registrovaný uživatel můžeš ihned odeslat zprávu včetně životopisu. Zaregistruj se
Vytvořte si s Jobfairs svůj úspěšný životopis online. Více informací zde.