Budete vidět ještě víc

HomeTop firma

Staňte se TOP firmou týdne! Připravili jsme pro Vás jedinečnou ochutnávku 4 nadstandardních služeb, díky kterým na Jobfairs.eu ještě více vyniknete. Přibližte se tolik žádanému publiku z řad studentů a absolventů. Oslovte více uchazečů o práci snů ve vaší společnosti.

1. Slider na homepage

Jak to funguje

Homepage je první tváří, kterou návštěvníci portálu Jobfairs.eu uvidí. Na hlavní stránce je pro vaši společnost připraven tzv. Slider. Širokoúhlá fotografie s vysokým rozlišením podle vašeho výběru zaujme hned na první pohled a odkazuje okamžitě na nabídky vaší firmy. V rámci Slideru jsou připraveny 4 pozice, které se automaticky při načtení stránky posouvají. První týden bude vaše společnost na prvním místě, další na druhém místě a tak dále. Pro lepší představu navštivte naši homepage a podívejte se, jak vše funguje v praxi.

2. TOP firma týdne v magazínu

Jak to funguje

Jedním z nejnavštěvovanějších míst celého portálu je magazín. Hlavní myšlenkou magazínu je seberozvoj studentů a všech čtenářů. Zároveň se zde studenti mohou setkávat s články jednotlivých firem a tak se ještě více seznámit s pracovním prostředím. V rámci nadstandartní funkce TOP firma, bude umístěn štítek vaší společnosti při otevření jakéhokoliv článku na nejvyšší pozici. To zajistí, že vaše firma bude na očích i při pročítání zajímavého vzdělávacího obsahu.

3. TOP pozice v seznamu firem

(klikněte na obrázek)
Seznam firem funguje jakožto přehled všech společností, se kterými jsme navázali spolupráci. Řazení je nastaveno od nejnovějších firem, nicméně pokud využijete funkci TOP firma, tak se vaše společnost bude zobrazovat vždy na samém vrcholku tohoto seznamu. Jednoduše tak budete na očích a zvýšíte svou šanci na navštívení vašeho firemního profilu.

4. TOP nabídky spolupráce

(klikněte na obrázek)
To stejné platí v modelu nabídky. Na našem portálu se veškeré pracovní nabídky řadí podle data přidání. Pokud se však stane TOP firmou, vaše nabídky se zobrazí vždy na prvním místě, nehledě na datum přidání. Vaši nabídku spolupráce tak nikdo nepřehlédne!

TOP firma týdne je jen jedna

Tak neváhejte a využijte příležitost jako první! Službu TOP firma týdne si u nás můžete naplánovat i dopředu. Záleží na vás, v jakém období se rozhodnete této funkce využít tak, abyste podpořili známost vaší značky zaměstnavatele. Napište nám nebo zavolejte, rádi vám poskytneme více informací.


Potřebujete poradit? Pište na podpora@jobfairs.eu.