Cesta k mladým talentům

HomePro firmy


Hledáte zaměstnance mezi studenty a absolventy? Chcete vaši společnost představit mladým lidem? Přemýšlíte nad tím, jak nastavit personální komunikaci a vytvářet značku zaměstnavatele u tohoto publika? Pomůžeme vám najít cestu.

Pasivní komunikaci odzvonilo. Pokud chcete zaujmout mladé talenty a vybočit tak ze zástupů vašich konkurentů, je zapotřebí aktivně komunikovat. Jobfairs.eu vám v tom pomůže. Jsme více než pracovní portál. Jsme projekt, který vám umožňuje komunikovat s mladými lidmi a vytvářet tak aktraktivní značku zaměstnavatele. Společně podpoříme váš nábor nových kolegů z řad studentů a absolventů SŠ a VŠ.

Poznejte 3 úrovně našich služeb

1. Pracovní portál

Atraktivní profil vám umožní prezentovat vaši firmu, její kulturu a publikovat nabídky spolupráce.

2. Náborová komunikace

Vytvoříme pro vás unikátní obsah a doručíme ho ve správné formě vašemu cílovému publiku.

3. Společné projekty

Zapojíte mladé lidi do konkrétního projektu pro vaši firmu a získáte nové nápady i uchazeče.


1. Služby pracovního portálu

Firemní profil na Jobfairs.eu dobře vypadá a umí hodně. A vy nad ním máte plnou kontrolu. Můžete sami vytvářet jeho obsah, který vaše návštěvníky okouzlí. Můžete jej kdykoliv aktualizovat. A navíc ještě můžete:

  • vkládat obrázky i videa do nabídek spolupráce,
  • zveřejňovat krátké novinky a publikovat články,
  • zvát vaše příznivce na různé události.
Zobrazovaný obsah se rád přizpůsobí každému zařízení. Vaší kreativitě se tedy meze nekladou. Pokud ale nemáte čas nebo tvůrčí náladu, rádi vám s tvorbou a publikováním pomůžeme.

2. Produkce náborové komunikace

 
Základem komunikace je zajímavý a autentický obsah. Společně jej vytvoříme a doručíme ve vhodné formě vašemu cílovému publiku. Zajístíme, aby byl ve správný čas a na správném místě. Komunikaci vyhodnotíme a zdokumentujeme. A veškerou tvorbu pak získáte pro další použití.

3. Společné projekty na klíč

Získejte nové nápady i zaměstnance. Zapojte studenty do reálného projektu pro vaši firmu. Propojte vaše zkušenosti a jejich nadšení.

Kromě vytvoření konkrétního díla budete mít možnost prezentovat firemní kulturu potenciálním zaměstnancům. A také zjistíte, zda si budete rozumět jako lidé.


Spolupráci budeme průběžně dokumentovat. Získáte tak unikátní obsah, který můžete dále publikovat na vašem firemním profilu.

Že vás už napadá nějaký zajímavý projekt? Tak neváhejte, napište nám na info@jobfairs.eu a všechno probereme.

Vyjděte vstříc mladým talentům

Začněte vytvořením atraktivního firemního profilu. Vyberte si férový balíček, který vyhovuje vaší firmě.