Dobrý obsah dělá značku

HomeZnačka zaměstnavatele
Obsah je král. To platí i v personální komunikaci. Samotné inzeráty s nabídkou práce již nestačí. Vaši firmu musíte více "prodávat" jako skvělé místo pro práci i život. Pomůže vám kvalitní a unikátní obsah. Ten je třeba ve vhodné formě doručit vašemu cílovému publiku. Obsahem nemyslíme jen články na firemním profilu. Lidé konzumují obsah v různých formách, jako jsou např. obrázky, videa, ilustrace nebo animace. Tvorba takového obsahu vyžaduje čas a nápady. A to někdy dost bolí. Tak se tím netrapte a rovnou to hoďte na nás. Rádi vám pomůžeme.

Váš obsah dáme do formy

Videa a klipy

Jak představit vaši firmu či vašeho kolegu dnešní generaci Z, jejíž zástupci se snad s mobilem v ruce už narodili? Videem nebo krátkým klipem rozhodně nic nezkazíte.

3D a virtuální prohlídky

Neznámé prostředí může děsit. Zvlášť introverty. Ukažte uchazečům, jak to u vás vypadá ještě předtím, než přijdou na pohovor. Navíc budete vypadat in.

Foto galerie

Používáte fotobanky? Kontrolujete, zda některý z vašich konkurentů nemá v letáku stejnou fotku? Nekontrolujte. Určitě má. Vytvořte si vlastní fotky s vlastními lidmi.

Články a zprávy

Ne každého zaujme video obsah. Pro ty ostatní je tu text. Ať už dlouhý či krátký, když je dobře napsaný, zaujme mnoho lidí.

Grafika a ilustrace

Vyfotit fotku dokáže každý. Vyfotit dobrou fotku už každý nedokáže. Dobře upravit fotku už dokáží jen profíci. Ubrat pupínky či přidat pozadí (nebo ubrat na pozadí), to je oč tu běží.

Animace

Potřebujete rozpohybovat maskota? Rozhýbat webovou prezentaci? Tak jste na správné adrese. Pohybující prvky na stránkách jsou dnes už trendem.

V hlavní roli budete vy

Společně připravíme scénář

S vaší spoluprací vše předem nachystáme. Připravíme vhodné otázky pro vaše lidi, popř. doladíme scénář focení a natáčení. 

Popovídáme si s vašimi lidmi

Sami nemusíte nikam jezdit. Stačí, když nám zajistíte prostornou místnost a vaše kolegy. Na vás je pouze zajistit, aby se k nám dostavili vaši kolegové v předem dohodnutých intervalech.

Budeme fotit a natáčet

Přivezeme všechno potřebné vybavení. Přímo u vás tak postavíme malý mobilní ateliér. Rádi následně natočíme či nafotíme také vaše prostory. Vy sami se nemusíte o nic starat. Kávou ovšem rozhodně nepohrdneme 😊.

Zajistíme postprodukci

Jakmile získáme všechna surová data, pustíme se do postprodukce. Rozhovory i videa sladíme přímo s vašimi kolegy a následně vám pošleme na finální kontrolu. Upravíme fotky, které vám dáme k dispozici. Budete-li chtít podporu ve formě např. animovaných reklam, jsme schopni zajistit i tuhle variantu.

Obsah můžete volně sdílet

Budete je moct použít i na jiné náborové aktivity. Hotové články i videa vložíme na Jobfairs.eu a samozřejmě dáme k dispozici i vám.

Pojďme společně tvořit

Společně vytvoříme spoustu výstupů. Pokud je správně publikujeme, budou na vašich webech pracovat za vás po řadu měsíců.

Mohlo by vás také zajímat