HomeNabídky JUNIOR VÝVOJÁŘ DATABÁZOVÝCH APLIKACÍ

JUNIOR VÝVOJÁŘ DATABÁZOVÝCH APLIKACÍ

Pro posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior vývojář databázových aplikací.

Náplň práce

  • Vývoj aplikací (.NET, WPF, webové služby, apod.).
  • Vývoj na platformě SharePoint (ASP.NET, CAML, atd.).
  • Vývoj Business Intelligence (SSIS, SSAS, MDX).
  • Optimalizace a ladění databázových aplikací na platformě Microsoft SQL.
  • Administrace serverové platformy Microsoft (Windows, SQL, SharePoint, Exchange).

Požadavky

  • Znalost vývoje DOTNET ve Visual Studiu.
  • Základní znalosti vývoje v Microsoft SQL (T-SQL).
  • Ochotu a elán učit se nové věci.
  • Pracovitost, zodpovědnost a vstřícnost při řešení zadaných úkolů.
  • U absolventů bez praxe budeme hodnotit vlastní projekty (školní i mimoškolní), schopnost aplikovat znalosti získané v průběhu studia a dlouhodobou perspektivu osobního rozvoje.

  • Prostor pro vzdělávání a rozvoj (naučíte se velké množství technologií a produktů).
  • Zajímavou a různorodou práci.
  • Práci v mladém a profesionálně zdatném týmu.
  • Finanční růst odpovídající plnění cílů.
  • Zaměstnanecké výhody.

Zajímavé benefity

NAVISYS s.r.o.

30 zaměstnanců 1 nabídka práce

Naše společnost NAVISYS byla založena v roce 1997