HomeNabídky Konstruktér

Konstruktér

Do našeho mladistvého a rozrůstajícího se týmu hledáme absolventy na pozici: Konstruktér

Náplň práce

  •  Konstrukce výrobních zařízení v automobilovém průmyslu se zaměřením na konstrukci přípravků svařoven
  •  vývoj dle požadavků zákazníka a všeobecných konstrukčních norem
  •  tvorba 3D a 2D dokumentace
  •  přímá komunikace se zákazníkem
  •  koordinace externích konstrukčních firem

Požadavky

  • Vzdělání technické se strojním zaměřením
  • znalost v oblasti 3D,2D konstrukce v CAD systémech - upřednostněn CATIA V5
  • zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu výhodou
  • znalost prostředí VW výhodou
  • znalosti MS Office  (Excel, Word, PowerPoint)
  • znalosti německého jazyka, minimálně základní komunikační úroveň
  • znalost anglického, ruského jazyka výhodou
  • zahraniční zkušenosti výhodou
  • prostorová i časová flexibilita
  • týmová schopnost, připravenost ke studiu a dalšímu rozvoji

Odměny a benefity

  • silné a stabilní  zázemí v mezinárodní firmě
  • Perspektivní individuální růst
  • Prostor pro rozvoj kariéry
  • Práci na klíčových projektech
  • Práci ve špičkovém mezinárodním týmu
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů: (13.plat, 25 dni dovolené, flexibilní pracovní doba, moderní pracovní prostředí, jazykové kurzy, školení a příspěvek na stravování ve formě stravenek...)
  • odměny při životních a pracovních výročích
  • Další zaměstnanecké výhody v závislosti na délce pracovního poměru

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Zajímavé benefity

Naší činností je oblast konstrukce vozů. Podílíme se také na dodávkách výrobního zařízení pro automobilový průmysl.