HomeNabídky .NET programátor - part-time

.NET programátor - part-time

Artin | Brigáda | Jihomoravský kraj | 11.01.2018

Staň se .NET programátorem v pohodovém týmu lidí, kteří skvěle rozumí své práci, zachytí každou inovaci v oboru a současně se rádi po práci sejdou na pivu. Pracuj na zajímavých a velkých projektech ve firmě s rodinnou atmosférou a férovými šéfy.

Náplň práce

Co tě čeká?

  • Budeš se podílet na vývoji softwarových aplikací – nečekaně v MS technologiích :)
  • Zapojíš se do jednoho z našich projektů, kde ste ti bude věnovat zkušený kolega a předávat ti zkušenosti, know how, zpětnou vazbu
  • Získáš možnost vyvíjet aplikace dle vlastních představ, dáme ti prostor pro seberalizaci, vlastní nápady a jejich realizaci
  • Tvé názory mohou ovlivnit směr, kterým se bude projekt vyvíjet
  • Budeš mít čas na nastudování technologií, které zatím neovládáš

Požadavky

Je k tomu potřeba, ať…

  • Máš za sebou již nějaké zkušenosti s .NET/C# (bereme i vlastní/školní projekty)
  • Orientuješ se v jakékoliv databázi (MS SQL, MySQL, Oracle, PostgreSQL, ..)
  • Nechybí ti proaktivita, chceš se neustále zlepšovat a rád se učíš nové věci

Odměny a benefity

Co ti můžeme nabídnout?

  • Perfektní zázemí. Samozřejmost jsou stravenky, sickdays, pružná pracovní doba, skvělá káva, notebook nebo příspěvek na telefon. Specialitou ARTINu je plná lednička, příspěvky na kulturu, sport nebo kurzy čehokoliv – i mimo pracovní zaměření. Stále ti to nestačí? A přesvědčí tě třeba neomezená dovolená?
  • Rozvoj a růst. Máme firemní jazykové kurzy, technické i soft skills školení a maximální podporu vedení v jakémkoliv vzdělávání. Nikomu nebude zatěžko ti předat zkušenosti a projekty tě nenechají ustrnout na místě.
  • Příjemné pracovní prostředí, skvělý kolektiv a šéfové, kteří mají o své lidi opravdový zájem a na nic si nehrají. Trávíme spolu rádi čas nejen prací, ale i u fotbálku, na grilovačce, v kině nebo třeba na lyžích.

Zaujali jsme tě?

Pošli nám zprávu a připoj životopis, svůj profil na LinkedInu nebo cokoliv jiného, z čeho poznáme, co máš za sebou. Těšíme se!

home office kdykoliv home office kdykolivjídlo a pití zdarma jídlo a pití zdarmaneomezená dovolená neomezená dovolenávolno během dne volno během dne

Artin

100-200 zaměstnanců 1 nabídka práce

Baví nás dělat software. Věříme, že jej lze dělat chytřeji, jednodušeji a tím i rychleji než jej dělají jiní.