HomeNabídky Samostatná/ý účetní

Samostatná/ý účetní

Nabízíme práci v mladém, úspěšném a nekuřáckém kolektivu moderní firmy rodinného typu, zabývající se účetnictvím, daněmi, poradenstvím, start-up firem a personalistikou.

Rozšiřujeme kolektiv, a proto hledáme energického a inovativního pracovníka na pozici samostatné/ho účetní/ho, který rád pracuje s moderní technikou a rád se naučí novým věcem.

Náplň práce

  • Samostatné účtování jednotlivých účetních operací finančního účetnictví.
  • Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence.
  • Provádění měsíčních účetních závěrek ve finančním účetnictví.
  • Provádění inventarizace majetku a závazků, evidence a správa majetku včetně odpisů.
  • Spolupráce s Daňovým specialistou při zajišťování agendy některých daní.
  • Znalost zpracování daně z příjmu, přidané hodnoty, silniční, ze závislé činnosti.
  • Komunikace se státními institucemi a bankami.
  • Provádění mzdového účetnictví vč. odvodů.

Požadavky

  • Vzdělání: SŠ/VŠ ekonomického směru se zaměřením na účetnictví, daně a právo.
  • Praxe: Práce v jakémkoliv účetním programu: minimálně 2 roky podmínkou, znalost účetních programů Pohoda a FlexiBee výhodou.
  • Jazyk: Angličtina – pokročilý, úroveň B2.
  • Dovednosti: MS Excel, Word, Outlook, OneNote a Office 365 na pokročilé úrovni, psaní hmatovou metodou, práce v síti a cloudu.
  • Schopnosti: komunikace, spolupráce, schopnost řešení problémů a práce pod tlakem, plánování a organizace práce, aktivní přístup, celoživotní vzdělávání, zjišťování informacích a orientace v nich, samostatnost, flexibilita, smysl pro detail a prozákaznický přístup.

Odměny a benefity

  • Práci v mladém a příjemném kolektivu,
  • Praxi v účetním a daňovém sektoru,
  • Služební telefon,
  • Stravenky,
  • Příspěvek na sport a dovolenou (po zkušební době),
  • Sickday.

Zajímavé benefity

Nejsme jen Váš dodavatel služeb, jsme Váš partner.