HomeNabídky Technolog montáže (DPČ i HPP)

Technolog montáže (DPČ i HPP)

Jsme švýcarská výrobní společnost dodávající komponenty pro trakční techniku. Pro divizi montáže komponentů hledáme nového kolegu na pozici technologa. Jedná se o montáž mechanických a elektrických podsestav. Hledáme člověka s technickým vzděláním, krátkou praxí na obdobné pozici a alespoň částečnou znalostí anglického jazyka. Pozice je vhodná i pro absolventy. Hledáme jednoho pracovníka na částečný úvazek při studiu (3 dny v týdnu) a jednoho pracovníka na plný úvazek.

Náplň práce

  • Správa a vypracování pracovních postupů, pracovních návodek, inspekčních protokolů a návrh přípravků potřebných pro výrobu.
  • Zpracování a kontrola dodržování technologických postupů a technické dokumentace.
  • Tvorba, zavádění a zdokonalování výrobních postupů.
  • Rozbor příčin odchylek výrobních časů a návrhy nápravných opatření.
  • Určování norem pracovního času.
  • Komunikace s pracovníky dalších oddělení - konstrukce, plánování výroby apod.
  • Schvalování technických výkresů - práce v systému Audros a Oracle.
  • Komunikace se spolupracovníky v mateřské fimě.

Požadavky

  • SOU/SŠ/VŠ vzdělání technického směru - strojírenství.
  • Znalost technického kreslení (dokumentace).
  • Praxe na obdobné pozici alespoň formou brigády při studiu nutná (vhodné i pro absolventy).
  • Znalost MS Office, zkušenost v prací v ERP systému (výhodou).
  • Znalost a praktická zkušenost se systémem řízení jakosti a kvality dle ISO 9001 velkou výhodou.
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou.
  • Znalost práce v CAD software (SolidWorks , AutoCAD výhodou).
  • Anglicky jazyk na alespoň mírně pokročilé úrovni - schopnost komunikace nutná, práce s technickou dokumentací v AJ, příprava návodek CZ/EN
  • Samostatnost, flexibilita.
  • Schopnost pracovat v týmu.
  • Schopnost analyzování a řešení technických problémů.
  • Odpovědnost, motivace, iniciativa.
  • Velmi dobré komunikační dovednosti.

Odměny a benefity

  • Moderní pracovní prostředí.
  • Možnost odborného rozvoje, podílení se na transferu výroby ze Švýcarské centrály.
  • Práce s technologiemi které jsou špičkou ve svém oboru.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí.
  • Propracovaný systém firemních benefitů - 13. mzda, stravenky, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené a další.

Zajímavé benefity

Jednička v oblasti bezpečnosti v trakční dopravě!

Máš zájem o tuto nabídku? Reaguj ihned a zvyš svou šanci.
Jako registrovaný uživatel můžeš ihned odeslat zprávu včetně životopisu. Zaregistruj se
Vytvořte si s Jobfairs svůj úspěšný životopis online. Více informací zde.