HomeNabídky C++ Developer for card payment applications

C++ Developer for card payment applications

Máte chuť začít novou výzvu? Neváhejte a přijďte pracovat do naší úspěšné a expandující společnosti Sonet! Hledáme Vývojáře C ++ pro platební aplikace, který bude zodpovědný za vytvoření jedinečného kódu v magickém světě za kartami.

Náplň práce

Proč je práce vyjímečná? Jako vývojář C ++ pro platební aplikace budete:

-          Navrhovat, vytvářet a udržovat efektivní a spolehlivý
            kód C ++
-          Podílet se na návrhu platebního řešení
-          Navrhovat, vyvíjet, dokumentovat, testovat a podporovat                 nové a stávající verze softwaru
-          Pracovat na rozšíření stávajících produktů
-          Komunikovat se zákazníkem a tvořit SW analýzy

Naši vývojáři C ++ se podílejí na vývoji platebních aplikací pro různé platformy platebních terminálů pro mezinárodní zákazníky a partnery.
Typickým úkolem vývojáře C ++, který pracuje v našem týmu, může být následující: implementace nového platebního protokolu, tok transakcí, přidání podpory pro nový karetní produkt, port aplikace do nové platformy.
Většina našich aplikací používá kód C ++, který musí být multiplatformní. Používáme Eclipse, VisualStudio a GCC. Pro skriptování používáme většinou Python. Všechna naše zdrojová data jsou uložena v Gitu. Redmine je náš systém sledování chyb a řešení problémů.

Požadavky

Jaké jsou požadavky na tuto pozici?

-          Znalost C ++ (tato pozice je vhodná pro absolventy nebo                 zkušené vývojáře)
-          Pochopení procesu vývoje
-          Zkušenosti s řešením problémů
-          Angličtina pro středně pokročilé (čtení a psaní technické                   dokumentace) a plynule čeština

Vaší výhodou můžou být:

-          Zkušenosti se znalostmi algoritmů / datových struktur
-          Zkušenosti s kolaborativním vývojem open source pomocí               nástrojů jako Git
-          Zkušenosti z praxe objektově orientovaného programování             (OOP)
-          Programování znalostí v prostředí Eclipse a VisualStudio
-          Znalost stl a designových vzorů

Odměny a benefity

Zaujala Vás tato pozice ?Můžeme Ti nabídnout...

-          Možnost pracovat s výborným týmem
-          Zajímavé mzdové ohodnocení
-          Pracovní poměr na dobu neurčitou
-          25 dní dovolené + 2 dny sick days
-          100 Kč stravenky a poukázky Flexipass a nebo příspěvěk na               Active Pass Plus kartu
-          Nápoje na pracovišti zdarma
-          Příjemné pracovní prostředí
-          Bonus za doporučení kandidáta
-          Flexibilní pracovní doba
-          Teambuildingové akce a mnoho dalšího…

SONET s.r.o.

60 zaměstnanců 1 nabídka práce

Vývoj SW a poskytování služeb v oblasti platebních technologií.