HomeNabídky IT Support Engineer

IT Support Engineer

Máte chuť začít novou výzvu? Neváhejte a přijďte pracovat do naší úspěšné a expandující společnosti SONET, která poskytuje bankách a obchodníkům komplexní služby v oblasti platebních technologií..

Náplň práce

  • Podpora interních uživatelů
  • Networking včetně podpory komunikace platebních terminálů (pro VISA, MC a další) - šifrování
  • Správa Windows a Linux serverů ve virtuálním prostředí
  • Spolupráce na bezpečnostních auditech PCI DSS, ISO9000
  •  Vydávání certifikátů a správa certifikační autority

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Všeobecný přehled v ICT
  • Samostatnost, schopnost učit se nové věci, aktivní přístup k práci, být týmový hráč
  • Znalost anglického jazyka
  • Praxi v oblasti správy IT a znalosti používaných technologií (AD, Windows a Linux servery, zálohování, monitoring, testování apod.)

Odměny a benefity

  • Poznání, jak funguje svět za platební kartou
  • Práci ve stabilní společnosti, lídra ve svém oboru
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené + 2 sick days
  • Odborná školení a výuku anglického jazyka
  • Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)
  • Kafeterie na pracovišti
  • Bezproblémové parkování v blízkosti firmy
  • Příjemné pracovní prostředí (žádný open space) a přátelský kolektiv
  • Teambuildingové akce a mnohé další

Jak vidíte, je toho moc a tím to nekončí. Více Vám rádi řekneme osobně.

SONET s.r.o.

96 zaměstnanců 1 nabídka práce

Vývoj SW a poskytování služeb v oblasti platebních technologií.