Tvoříme obsah i kampaně

HomeReklamní produkce


Obsah je král. To platí i v personální komunikaci. Samotné inzeráty s nabídkou práce již nestačí. Vaši firmu musíte více "prodávat" jako skvělé místo pro práci i život. Pomůže vám kvalitní a unikátní obsah. Ten je třeba ve vhodné formě doručit vašemu cílovému publiku.

Vašemu obsahu dáme správnou formu

Obsahem nemyslíme jen články na firemním profilu. Lidé konzumují obsah v různých formách, jako jsou např. obrázky, videa, ilustrace nebo animace. Tvorba takového obsahu vyžaduje čas a nápady. A to někdy dost bolí. Tak se tím netrapte a rovnou to hoďte na nás. Rádi vám pomůžeme.
Videa a klipy
360° videa a virtuální prohlídky
Fotografie
Animace
Infografika
Ilustrace a kresby
Posty na sociální sítě
Grafické inzeráty
Články a zprávy
Napadá vás něco dalšího? To je výzva! Napište nám na podpora@jobfairs.eu.

Obsah doručíme vašemu cílovému publiku


Vytvoření poutavého obsahu je první krok. Druhým důležitým krokem je jeho doručení cílovému publiku. Pomůžeme vám dostat vaše sdělení k těm správným uživatelům. Využijeme funkce portálu Jobfairs.eu a zapojíme vhodná sociální média. Komunikaci umíme podpořit online kampaněmi. A protože víme, že svět není jen online, umíme do komunikace zapojit i tradiční taktiky, jako třeba inzerci v tisku nebo pracovní veletrhy. Jobfairs.eu dává 360° podporu vaší personální komunikaci.

Oslovte uchazeče z řad mladých talentů ještě dnes

 

 

Potřebujete poradit?

Napište nám na podpora@jobfairs.eu.