Produkce nás baví

HomeReklamní produkce


Obsah je králem. Platí to i v náborové komunikaci. Samotné inzeráty s nabídkou spolupráce již nestačí. Vaši firmu musíte více "prodávat" jako skvělé místo pro práci i život. Obsahem však nemyslíme jen články na firemním profilu. Mladí lidé konzumují obsah v různých formách, jako jsou např. obrázky, videa, ilustrace nebo animace. Tvorba takového obsahu vyžaduje čas a nápady. Takže to někdy dost bolí. Tak se tím netrapte a rovnou to hoďte na nás. My vám s tím rádi pomůžeme.

Videa a klipy
360° videa a virtuální prohlídky
Fotografie
Animace
Infografika
Ilustrace a kresby
Posty na sociální sítě
Grafické inzeráty
Zprávy a články
Toto jsou pouze příklady toho, co pro vás dokážeme vyrobit. Napadá vás něco dalšího? To je výzva! Napište nám na info@jobfairs.eu a uvidíme.
Vytvoření poutavého obsahu je první krok. Druhým důležitým krokem je jeho doručení cílovému publiku. Pomůžeme vám dostat vaše sdělení k těm správným uživatelům. Využijeme funkce portálu Jobfairs.eu a zapojíme vhodná sociální média. Komunikaci umíme podpořit online kampaněmi. A protože víme, že svět není jen online, umíme do komunikace zapojit i tradiční taktiky, jako třeba inzerci v tisku nebo pracovní veletrhy. Jobfairs.eu vám tak dává 360° podporu v personálním marketingu směrem k mladým lidem.

Pojďme společně tvořit

S čím vám můžeme pomoci? S tvorbou zajímavého obsahu, přípravou náborové kampaně nebo s vytvářením atraktivní značky zaměstnavatele? Pošlete nám nezávaznou poptávku. Ozveme se vám a probereme možnosti spolupráce.