HomeSeznamte se - Danijela Krekešić

Seznamte se - Danijela Krekešić

20.06.2017 | Valeo

Proč je práce v R&D jedinečná a zajímavá, vám řeknou naši vývojáři.

Jako čtvrtá se představí Danijela Krekešić, která pracuje na pozici Software Design Engineer (R&D centrum Praha).

Danijela byla vždy přitahována automobilovým průmyslem. Práce u Valea ji dává zkušenosti, které nezíská jen tak někde. Její práce spočívá ve vývoji a zlepšování parkovacích systémů.


Proč jsi se rozhodl pracovat pro Valeo?
Zajímala jsem se obecně o automotive již nějakou dobu. Když přišlo Valeo s nabídkou práce na velmi zajímavém projektu, který mohl rozšířit mé znalosti a profesionální schopnosti, bylo rozhodnutí jasné. Jsem hrdá na to, že jsem součástí skvělého týmu, stejně jako být součástí Valeo.

Je pro Tebe důležité pracovat pro rostoucí mezinárodní společnost?
Práce v mezinárodní firmě mi dává mnoho příležitostí ke spolupráci s lidmi z jiných odvětví, s odlišnými znalostmi a zkušenostmi. Je to zkušenost, kterou nemohu dostat nikde jinde.

Je pro Tebe důležité se podílet na rozvoji automobilového průmyslu?
Byla jsem vždy přitahována automobilovým průmyslem. Vše to totiž vypadá tak jednoduše – každý řidič už někdy slyšel o automatickém parkování, tempomatu, nebo autonomním autě… Já však vždycky chtěla vědět, co za tím je. Chtěla jsem přispět k vývoji takových systémů.

Popiš své cíle:
Chtěla bych se účastnit obou dvou částí projektu – jak technické tak organizační stránky. Přála bych si využít všechen svůj potenciál a dělat naše produkty lepší každým dnem.

Jaké Tvé vlastnosti & dovednosti jsou třeba k výkonu tvé práce?
Je důležité, aby byl člověk organizovaný a pracoval samostatně, na druhou stranu musí být i týmovým hráčem a spolupracovat se svými kolegy. Je také nezbytné, abychom se každý den učili novým věcem.

Jaká je Tvá denní náplň práce?
Moje práce spočívá ve vývoji a zlepšování parkovacích systémů. Někdy jde jen o programování, někdy o hledání možných úprav.

Co je ve Tvé práci výzvou a proč je Tvá práce důležitá pro Valeo?
Faktem je, že všechno může být uděláno lépe. Moje práce je výzvou i proto, že vždy je co zlepšovat. Každé zlepšení pak dělá náš výsledný produkt o trochu lepší.

Jaké jsou Tvé největší úspěchy od Tvého nástupu do Valea?
Je ještě moc brzy mluvit o nějakých úspěších. Radši bych řekla, že se stále učím něco nového a zlepšuji své schopnosti, abych v budoucnu nějakých těch úspěchů dosáhla.

Co bys řekl o Valeu potenciálnímu kandidátovi?
Valeo nabízí zajímavé pozice ve spoustě různých projektů. Je ale něco, co všechny spojuje. Je to zajímavá práce, nové technologie, skvělý tým a úžasná atmosféra!
 

A další již brzy ...


 
Valeo logo

Valeo

4500 zaměstnanců

Smart technology for smarter cars.

 
Zdroj:

Další novinky

DIGITÁLNÍ TOVÁRNA na Mezinárodním strojírenském veletrhu

07.10.2019 |

Mezinárodní strojírensky veletrh Více zde

Bankathon #7 Prague: Diamond Partner Cleverlance

24.09.2019 |

Bankathon #7 Více zde

Patříme mezi Zaměstnavatele roku 2019

22.07.2019 |

Poznejte 7 benefitů, díky kterým jsme opět... Více zde

Registrovaný uživatel se dozví o každém novém článku. Zaregistrujte se