HomeMagazín Chceš tisknout zadara? Víme jak na to!

Chceš tisknout zadara? Víme jak na to!

| 30.08.2017 | David Sládeček | Jobfairs.eu
Člověk čte až o 25 % rychleji z tištěného papíru než z monitoru. To už není úplně zanedbatelné číslo. Existuje zde možnost, jak si studijní materiály tisknout zdarma.
Samotný tisk je poměrně drahou záležitostí, která se při dnešním objemu učiva a veškerých skript může pěkně prodražit. Za velmi zajímavým nápadem, který slouží především studentům k ušetření jejich výdajů, stojí projekt Tiskelník.

Tiskelník můžeme označit jako novodobý startup, který v jisté podobě sklízí úspěchy v zahraničí a na český trh dorazil nyní.

Princip je jednoduchý. Tiskleník zajišťuje pomocí sponzorů – jednotlivých firem, finanční náklady spojené s tiskem studijních materiálů. Jediné co pro vytisknutí materiálů potřebujete, je zaregistrovat se v databázi Tiskelníku a online nahrát svoje materiály. Tvůrci projektu vám pak garantují, že do 2 dní od nahrání materiálů je vytisknou a pošlou. To vše je zdarma.

Jak to funguje?

To, že vás celý proces nebude stát ani korunu, je zásluha právě zmiňovaných sponzorů z řad firem. Ale ani ty nepřijdou zkrátka. V rámci studijních materiálů, které vám budou zaslány, dostanete i vybrané nabídky na míru právě podle svého studijního oboru a dokonce i podle studijní fáze, ve které se momentálně nacházíte. Při registrování v databázi zadáváte jak samotný ročník studia, univerzitu, tak i obor. Jednotlivé společnosti vám pak společně s dokumenty zašlou odpovídající možnosti spolupráce ve formě inzerce.

Samozřejmě je všechno pro vás nezávazné. Nejste nuceni na žádné nabídky reagovat popřípadě se firmám nějakým způsobem revanšovat. Jde o jednoduchý výměnný obchod. Vy dostanete vaše materiály a nejrůznější společnosti mohou skrz vaše skripta jednoduše šířit myšlenky a možnosti spolupráce, které vám ve výsledku mohou pomoci zapojit se do pracovního světa. Krásný příklad win win situace pro všechny!
 

Přidej se k Jobfairákům!

S námi získáš fér přehled a zazelenáš se.

 

 Tipy pro seberozvoj  Nabídky spolupráce  Firmy s budoucností

 

 


Jobfairs.eu logo

Jobfairs.eu

4 zaměstnanců

Spojujeme lidi a férové firmy

 
Zdroj:

Autor článku

David Sládeček

Základem všeho je pro mne dobrá nálada a nadhled. To je něco, bez čeho se nedokážu obejít ve studijním ani osobním životě. Jsem studentem Masarykovi univerzity v Brně, kde aktuálně kompletuji magisterské vzdělání v rámci studijního programu Management sportu. Baví mne čelit novým výzvám a řešit zapeklité situace – primárně ale vždy s úsměvem! :-) Volného času moc není, jelikož se už od předškolního věku aktivně věnuji florbalu. Což znamená, že ve zbytku svého volna upřednostňuji pasivní odpočinek s dobrým jídlem a pitím!

Podobné články v magazínu

Jak úspěšně zvládat stres

22.04.2021 |

Stres - jedno z nejčastěji skloňovaných slov dnešní... Více zde

Introverti, levá nebo pravá?

30.11.2020 |

V pokračování článku o introvertních typech a jejich... Více zde

Introverti, umíte se prodat?

26.10.2020 |

Introverti musí každý den bojovat sami se sebou... Více zde

Registrovaný uživatel se dozví o každém novém článku. Zaregistrujte se