HomeMagazín Jan Džupin - ve Valeu se nikdy nenudím

Jan Džupin - ve Valeu se nikdy nenudím

| 27.09.2019 | Zuzana Tvrdá | Valeo
Jaký je pracovní den ve Valeu a na jakých projektech pracuje procesní inženýr? To vše se dozvíte od Jana Džupina.

Jak dlouho pracujete pro Valeo?

Ve Valeu pracuji necelý rok. Slyšel jsem, že tady mají vysoké nároky na zaměstnance, a že je to top firma ve svém oboru. Chtěl jsem práci, kde se nebudu nudit, a to se mi tady opravdu nestane.

V čem spočívá vaše práce a co vše obnáší?

Jsem zodpovědný za přidělené projekty, které řeším od prvotních návrhů a papírování až po samotnou stavbu a spuštění stroje.

Každý den je jiný v tom, že i když si naplánuji, co budu ten den dělat, může mi kdykoliv zazvonit telefon nebo přijít e-mail s nějakým zádrhelem a všechno je jinak. A je jedno, jestli nám jenom něco nevychází, nebo stroj nesplňuje čas cyklu, všechno má v tu chvíli nejvyšší prioritu.

Zmínil jste, že máte přidělené projekty. Můžete se o nějaké z nich s námi podělit?

Aktuálně pracuji hned na třech projektech. Vedle naší první výroby v Žebráku jsme nyní rozjeli i druhou výrobní halu, kde mají své místo technologie na výrobu chladičů pro baterie elektromobilů.

Je nás v týmu devět a každý v novém prostoru řeší něco jiného. Já jsem zodpovědný za automatický dopravníkový systém. K tomu jsem měl na starosti také projekt ocelové konstrukce, která nese pec o hmotnosti 140 tun a software na sledování výroby.

Jonfairs-eu-Valeo-(1).jpg

Probíráte společně s týmem novinky z projektů?

Ano, každý pátek máme takzvaná „baterky review“, na kterých řešíme aktuální stav projektů, pravidelné zhodnocení a plán práce na další týden.

Jan Džupin

proudly-valeo_WEB_22.jpg
Řídím se heslem „ve zdravém těle, zdravý duch“, a i když se v práci docela naběhám, trávím svůj volný čas aktivně. Rád jezdím na kole a můj malý syn konečně dorostl do věku, kdy ho můžu dát do sedačky na kolo a vyrazit s ním do přírody.

Mimo to také cvičím a víkendy trávím různými výlety a procházkami. Občas je ale potřeba dát si nohy nahoru a prostě vypnout. K tomu si většinou pustím nějaký dobrý film, hlavně ne žádnou romantiku, a užívám si čas s rodinou.

 
Valeo logo

Valeo

4500 zaměstnanců

Smart technology for smarter cars.

 
Zdroj: Valeo

Autor článku

Zuzana Tvrdá

Podobné články v magazínu

VELUX je dobře fungující firma se zájmem o výrobu i o lidi

22.10.2021 |

Naše firma BKR ČR je součástí skupiny VELUX. Jak... Více zde

BKR ČR pomáhá lidem i přírodě

28.07.2021 |

V naší firmě jsme hrdí na to, že se nám daří... Více zde

Co dělá finanční poradce

13.05.2021 |

Finanční poradce? To je jasné už z názvu, radí... Více zde

Registrovaný uživatel se dozví o každém novém článku. Zaregistrujte se